Anasayfa 2 Ders Notları 2 Çiçekli Köyü Kağızman – Kars

Çiçekli Köyü Kağızman – Kars

Çiçekli köyü Kağızman – Kars yolu üzerinde Kağızman’dan yaklaşık 3 uzaklıkta yol üzerindedir.Köy tamamen afet evlerinden oluşur. Kağızman’a en yakın köylerden biridir. 8.yıllık bir ilköğretim okulu vardır.Okulun fiziki durumu iyi denilecek düzeydedir. Öğretmenlerin tamamı Kağızman’dan gelir gider.

Çiçekli köyünün alt yapı sıkıntısı yoktur.Evler devlet tarafından yapıldığı için köy gayet planlıdır.Kağızman’nın verimli ovasından kuruludur. Aras nehri kenarında kurulmuştur.İklimi dağ köylerine göre daha uygundur. Kağızman iklimi ile aynıdır.Çukurda olmasından solayı kışlar çok sert geçmez ve asla ulaşım sorunu yaşanmaz.

Çiçekli Köyüden
Kağızman’a her dakika araba bulmanız mümkün.Kars üzerinden Kağızman’a giden her arabaya binilenebilir.Köyde bakkal yok fakat petrol’den ihtiyaçlar giderilebilir.

Çiçekli köyü halkı tüm ihtiyaçlarını yakın olmasından dolayı Kağızman’dan karşılamaktadır.Çiçekli köyünün geçim kaynağı hayvancılıktır.

Hakkında Veli Kuzu

4 yorum

  1. ıktasarısınahayır diyorum.sadece yazılı sınav yapılsa amenna ama TBBnin yapacağı sözlü mülakatta torpilin allahı olacağı kesin.

  2. Sosyalist Enternasyonal?e ?Sosyalizm? Dersi Verdi

  3. son büt, son sınav, son stres ,son soonnn bitsin artık yetti sınavdan gel otur çalış pof ..

  4. 3 gündür hergün bu kitap bugün biticek diyorum bugünde diyorum bugün bu kitap bitecekk

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Check Also

Atatürk İnkılabının Siyasi Alanda Yapılan İnkılaplar Boşluk Doldurma

ATATÜRK İNKILABININ GENEL NİTELİKLERİ VE SİYASİ ALANDA GERÇEKLEŞTİRİLEN İNKILAPLAR 1- Türk inkılabı ...