Anasayfa 2 Ders Notları 2 Dünya Kupası Maç Fikstürü

Dünya Kupası Maç Fikstürü

Bütün dünyadaki futbo severlerin dört gözle beklediği dünya kupası Güney Afrika’da artık başlıyor.Ülkemizde TRT maçları canlı olarak verecek.Fakat izleyiciler uydudan maçları izleyemeyecek.Bunun yanında bir ilk olarak TRT  maçları HD kalitesinde yayınlayacak.Böğlece furbol severler yüksek kalitede maç izleyecekler.

Dünya Kupası Güney Afrika 2010 ilk maçı ev sahibi Güney Afrika’nın maçı ile başlayacak.

11 Haziran 2010 Cuma

17:00 / A Grubu / Güney Afrika – Meksika

21:30 / A Grubu / Uruguay – Fransa

12 Haziran 2010 Cumartesi

14:30 / B Grubu / Güney Kore – Yunanistan

17:00 / B Grubu / Arjantin – Nijerya

21:30 / C Grubu / İngiltere – ABD

13 Haziran 2010 Pazar

14:30 / C Grubu / Cezayir – Slovenya

17:00 / D Grubu / Sırbistan – Gana

21:30 / D Grubu / Almanya – Avustralya

14 Haziran 2010 Pazartesi

14:30 / E Grubu / Hollanda – Danimarka

17:00 / E Grubu / Japonya – Kamerun

21:30 / F Grubu / İtalya – Paraguay

15 Haziran 2010 Salı

14:30 / F Grubu / Yeni Zelanda – Slovakya

17:00 / G Grubu / Fildişi Sahili – Portekiz

21:30 / G Grubu / Brezilya – Kuzey Kore

16 Haziran 2010 Çarşamba

14:30 / H Grubu / Honduras – Şili

17:00 / H Grubu / İspanya – İsviçre

21:30 / A Grubu / Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran 2010 Perşembe

14:30 / B Grubu / Arjantin – Güney Kore

17:00 / B Grubu / Yunanistan – Nijerya

21:30 / A Grubu / Fransa – Meksika

18 Haziran 2010 Cuma

14:30 / D Grubu / Almanya – Sırbistan

17:00 / C Grubu / Slovenya – ABD

21:30 / C Grubu / İngiltere – Cezayir

19 Haziran 2010 Cumartesi

14:30 / E Grubu / Hollanda – Japonya

17:00 / D Grubu / Gana – Avustralya

21:30 / E Grubu / Kamerun – Danimarka

20 Haziran 2010 Pazar

14:30 / F Grubu / Slovakya – Paraguay

17:00 / F Grubu / İtalya – Yeni Zelanda

21:30 / G Grubu / Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran 2010 Pazartesi

14:30 / G Grubu / Portekiz – Kuzey Kore

17:00 / H Grubu / Şili – İsviçre

21:30 / H Grubu / İspanya – Honduras

22 Haziran 2010 Salı

17:00 / A Grubu / Meksika – Uruguay

17:00 / A Grubu / Fransa – Güney Afrika

21:30 / B Grubu / Nijerya – Güney Kore

21:30 / B Grubu / Yunanistan – Arjantin

23 Haziran 2010 Çarşamba

17:00 / C Grubu / Slovenya – İngiltere

17:00 / C Grubu / ABD – Cezayir

21:30 / D Grubu / Gana – Almanya

21:30 / D Grubu / Avustralya – Sırbistan

24 Haziran 2010 Perşembe

17:00 / F Grubu / Slovakya – İtalya

17:00 / F Grubu / Paraguay – Yeni Zelanda

21:30 / E Grubu / Danimarka – Japonya

21:00 / E Grubu / Kamerun – Hollanda

25 Haziran 2010 Cuma

17:00 / G Grubu / Portekiz – Brezilya

17:00 / G Grubu / Kuzey Kore – Fildişi Sahili

21:30 / H Grubu / Şili – İspanya

21:30 / H Grubu / İsviçre – Honduras

Hakkında Veli Kuzu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Check Also

Haremde Görevlilerin Listesi

Osmanlı Devleti Sarayında en çok merak edilen bölümlerden biri de haremdir. Haremler ...