Anasayfa 2 Ders Notları 2 Kolay Adsense Hesabı Alma

Kolay Adsense Hesabı Alma

Bazı arkadaşlar aylarca adsense hesabını alamadıklarından bahsederler.Aslında adsense hesabı olmak gayet basit. Öncelikle ya blogcudan yada bloggerdan bir site açın.Kendinize has bir alanla özel bir kaç makale yazınız.Şiir vb yazılarda olur.Daha sonra kendinize google özel arama oluşturuyorsunuz.Özel arama konrol merkezinden para kazan butonunu tıklıyorsunuz.Kaşınıza adsense başvuru merkezi çıkıyor.Asıl iş burada başlıyor.Bu bölümü gayet açık net bir şekilde doldurmanız gerekiyor.Kesinlikle adres kısmını yazarken Türkçe karakter kullanmayınız.

Adres kısmını tekrar söylüyorum oldukça baside indirgeyip anlaşılır yazmalısını.Zaten adres kısmının altında google size örenk bir tane yazmış, Öncelikle Mahalle , sokak, kapı no ilçe ve il. Adresiniz doğru olsun çünkü bu adresinize ABD’den posta ile pin gelecek.Eğer bu pini girmezseniz isterseniz binlerce dolar kazanın para hesabınıza yatmaz.

Hakkında Veli Kuzu

4 yorum

  1. Benim uykum yok :D1000 kelimelik İngilizce hikaye ödevim var onu yazacağım:D Uyurken uyudum yazabilen tek varlıksın sanırım(!):D

  2. da üCRETSİZ SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ dersi

  3. Hayatımda ilk kez bu kadar test çözdüm sanırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Check Also

Atatürk İnkılabının Siyasi Alanda Yapılan İnkılaplar Boşluk Doldurma

ATATÜRK İNKILABININ GENEL NİTELİKLERİ VE SİYASİ ALANDA GERÇEKLEŞTİRİLEN İNKILAPLAR 1- Türk inkılabı ...