Başlangıç | Ders Notları | Öğrenci 750 sınava giriyor.

Öğrenci 750 sınava giriyor.

Artık çocukluklarını yaşayamayan öğrencilerimiz sürekli bir yarış içersindeler.At yarışı misali sürekli bir birleriyle rekabet eden ve dünyanın deneme sınavına giren öğrencileriiz hayatlrı boyunca binlere varan sınavlara girmekteler.

Gündüz hafta içi okul okuldan sonra sbs kursu, sbs kursundan sonra spor kursu derken çocuk sabah çıktığı eve akşam yatmaya geliyor.Geldiğinde yemeği yer yemez gözü yatağında oluyor.Normaldir akşama kadar bu tempo ile devam eden bir milli sporcu dahi olsa dayanamaz.Çocuk bir gayretile bu arada bir de ödevlerini yapıyor.Dershane ödevi bir yandan sbs kursu ödevi bir yandan.Yaptığını yapıyor yapamadığını çocuğu uyuduktan sonra aileler kendileri yapıyor.

Hafta sonları daha ağır bir tempo.Dershane, dershanede soru çözümleri, etütler özel ders derken akşam olmuş oluyor.Bu çocuk hangi ara oyun oynuyor hangi ara çizgi film izliyor, hang ara sokağa çıkıyor.

MAİL ABONELİĞİNE KATILIN

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Hakkında: Kızıl Elma

Kontrol Ediliyor

Haklarımız ve Sorumluluklarımız

Haklarımız ve Sorumluluklarımız Hak; bireylere hukuk düzenince tanınmış, yetki ve özgürlüklerdir. Ör; yaşama hakkı, seçme …

Atatürk’ün Çocukluğu Nerede ve Nasıl Geçti

Atatürk’ün Çocukluğu Nerede ve Nasıl Geçti Hem anne hem de baba tarafından soyu, Balkanların Türkleştirilmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.