Başlangıç | Ders Notları | Ortaöğretim ve Önlisans Kpss Başvuru Süreleri Uzatıldı

Ortaöğretim ve Önlisans Kpss Başvuru Süreleri Uzatıldı

Arkadaş bizim milletimiz iyidir hoştur ama hep işlerini son günlere bırakır.Yine bu huyumuzu gösterdik.Bildiğiniz gibi bu günlerde yoğun bir telaş var millette.İşsizliğin rekor seviyelere ulaştığı bu aylarda devlet memur açığını kapatabilmek için olağan 2 yılda bir yaptığı kpss sınavını yapıyor.

Kpss sınavına başvurular abartısız bir ay önce başladı.Her zaman olduğu gibi ilk günlerde kimse başvurusunu yapmadı.Ne zaman son günler geldi kpss sınavına yoğun bir başvuru olmaya başladı.Başvuru kuyrukları yüzlerce metreyi buldu.Yine her  zaman oolduğu gibi başvuru süreleri uzatıldı

Buradan sürenin uzatılmasına karşı olduğumu sanmayın.Başvuru sürelerin uzatılması tam yerinde olmuş çünkü mağdur insanların olması gerçekten beni üzerdi.Bu bizim milletimizin genel huyu böğle kabul etmek lazım.

2010-KPSS Ortaöğretim ve Önlisans Sınavı için bankaya sınav ücreti yatırma ve başvuru işleminin süresi 6 Temmuz 2010 Salı günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır.

MAİL ABONELİĞİNE KATILIN

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Hakkında: Veli Kuzu

Kontrol Ediliyor

Mesleğimi Nasıl Seçmeliyim

Mesleğimi Nasıl Seçmeliyim * Hangi mesleği seçmek istiyorsunuz? Neden? * İnsanlar, meslek seçerken nelere dikkat …

Haklarımız ve Sorumluluklarımız

Haklarımız ve Sorumluluklarımız Hak; bireylere hukuk düzenince tanınmış, yetki ve özgürlüklerdir. Ör; yaşama hakkı, seçme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.