Başlangıç | Ders Notları | Portal ve haber karışımı renk uyumlu Shubo Wp Tema

Portal ve haber karışımı renk uyumlu Shubo Wp Tema

İNDİR

Tek kelime ile mükemmel bir tema.Haber wp teması, kişisel bir wordpress teması, yada portal tarzı bir sitede kullanılabilir.Temanın yapımı plusturk.com’a ait. Plusturk’un gerçekten mükemmel wp temaları mevcut.Temaların ortak bir tarafı renk uyumunun mükemmel oluşu.

Göze hoş görünen ve dinlendiren renkler seçilmiş.Renkler son derece bir biri ile uyumlu.Bu aralar tema yapımcısının sitesi kapalı durumda yardımı daha farklı kaynaklardan yararlanırsınız.

Hakkında: Veli Kuzu

4 yorumlar

  1. uzun zamandır arıyordum tema heryerde var fakat indirme linki kapanan plusturk sitesine ait kimse yenileme gibi uğraşta bulunmamış.Kullanmayı düşünuyorum gayet hoş bir tema.Upload için teşekkürler :)

  2. teşekkürler hocam bende bu temayı arıyordum, birçok yerde mevcut ama arkadaşın da dediği gibi linkler ölü malesef. indirdim temayı içindeki psd dosyaları dahi verilmiş gerçekten emeğinize diyecek yok. tekrar teşekkürler…

  3. S.a. arkadaşlar gerçekten güzel tema fakat ben yükledim manşet kısmında şöyle bir hata verdi. acaba sorun ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz.

    Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /srv/disk1/812886/www/ulku.atspace.tv/wp-content/themes/Shubo/manset/manset.php on line 52

  4. tskler admin guzel tema bayadir piyasada bulmadaım burda buldum tskler tegarardan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.