Anasayfa 2 Kitaplar Alemi 2 Sınav analiz programı

Sınav analiz programı

Arakadaşlar nette dolanıyordum sınav analiz programı gördüm.Hemen aklıma benim kullandığım  sınav analiz programı geldi ve siz değerli sosyal bilgiler öğretmenleri ve diğer öğretmen arkadaşalarla paylaşmak istedim.Yaptığımız test yada klasik ya da her ikisi dahil yaptığımız sınavlarda öğrencilerin hangi soruyu ne oranda cevapladığı.Sınavdaki soruların zorluk derecesi, yapılan sınavların ortalama puanı vb. bir çok unsurları tablo grafik halinde göz önüne seriyor.Ne işimize yarar diye sorarsanız.Öncelikle Çok iyi bir geri bildirim sunar.Nasıl mı soruların cevaplanma yüzdelerini göstermesinden dolayı hangi sorunun sınıfın cevaplanmakta zorlandığını gösterir.Gözlem formu doldurmada da faydalanabilinir.Ha bu arada müfettişlerde sınav analizinin yapılmasını isityorlarmış.Şahsen benden istemedi.Program ecxel ile hazırlanmış.Hazırlayan arkadaş programı ücretsiz olarak dağıtmaktadır.Teşekkür ederiz Buraya tıklayarak indirin.

Not:Arkadaşlar bu excel benim baya bir ilgimi çekti epey kaliteli bir şeyler yapılıyor ben en kısa zamanda bu excel alanında çalışacam sizlerede öğrenmeniz konusunda tavsiye ederim

Hakkında Veli Kuzu

3 yorum

  1. Şimdi de büte girmeyle girmeme arasında kaldım ama girsem daha iyi olur sanırım. En azından bb falan yapar, ortalamamı yükseltirim.

  2. varda takmıyorum artık ya bu sene büte kaldım morallerim alt üst oldu

  3. sene boyunca hiç bi finale vizeye çalışmadığım halde 1 dersten büte kaldım büttede verememişim neyse dönemi 1 dersle kapatmak başarılı :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Check Also

Öğretmenler Günü Program, Şiir, Konuşma ve Orotoya

………………………… İLKOKULU/ORTAOKULU 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI   1–  Açılış, 2-  ...

KPSS 27 yıllık CHP iktidarının sona erdikten sonra hangi parti gelmiştir. Cevabı

KPSS 27 yıllık CHP iktidarının sona erdikten sonra hangi parti gelmiştir. Cevabı ...