Registration Agreement

Bu forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde, Kesinlikle cinsel,yanlış,yanıltıcı,örgütleyici (yasadışı),kırıcı ,kişisel gizlilik,Uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı içeriği olan postlar atamazsınız. Bunun yanında telif hakkı içeren dosya vb şeyleride paylaşa massınız. Spam, flood,reklam, zincirleme mektup,piramit şemaları, ve taciz kesinlikle yasaktır.

Bunu Not edin , Yolladığınız hiç bir post ne forum ekibi ne de forum sahipleri tarafından yasallığı onaylanamaz. Lütfen şunu unutmayın biz atılan her postu anında görüntülemeyiz, ve iletilerin içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/Verilmiş bilgilerin hiç biri hakkında yararlıdır,tamamlayıcıdır gibi garantiler veremeyiz . The posted messages express the views of the author, and not necessarily the views of this forum, its staff, its subsidiaries, or this forum's owner. Anyone who feels that a posted message is objectionable is encouraged to notify an administrator or moderator of this forum immediately. The staff and the owner of this forum reserve the right to remove objectionable content, within a reasonable time frame, if they determine that removal is necessary. This is a manual process, however, please realize that they may not be able to remove or edit particular messages immediately. This policy applies to member profile information as well.

Yazmış olduğunuz mesajlardan şahsınız sorumlu tutulacaktır. Furthermore, you agree to indemnify and hold harmless the owners of this forum, any related websites to this forum, its staff, and its subsidiaries. The owners of this forum also reserve the right to reveal your identity (or any other related information collected on this service) in the event of a formal complaint or legal action arising from any situation caused by your use of this forum.

Kayıt esnasında size kullanıcı adını seçme özgürlüğü verilmektedir. Tavsiyemiz isminizin size özgü olmasıdır. Ardından kayıt ettiğiniz hesap ile ilgili, şifrenizi adminler dahil kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz ( yasa ve güvenlik sebepleri ). Bunun yanında başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz karışık ve özel şifreler kullanmanızdır.

Kayıt olduktan sonra profil alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Fakat profil alanlarınızda kullandığınız her türlü illegal durumda yöneticiler sizi uyarmadan alanınızı düzenleyebilir veya silebilir

Not, her postunuzun IPsi kayıt altına alınmaktadır, bunun nedeni ise IPnizin veya ISPnizin daha önceden banlanmış olabileceğidir. Bu durum sadece anlaşmanın önemli bir parçasını ihlal etmeniz ile oluşabilir.

Ek not yazılım çerezler yerleştirmektedir, hakkınızda küçük bir text dosyası ( Kullanıcı Adınız ve Şifrenizde mevcuttur ) , browserınızın ara belleğinde. Bu sadece giriş/çıkışlarınız içindir. Yazılım bunun haricinden bilgisayarınızdan bir bilgi almaz.